#

ERP, CRM ve WEB UYGULAMALARI
KONUSUNDA TECRÜBEMİZLE
YAZILIM GELİŞTİRMEKTEYİZ.

HAKKIMIZDA

MANTA TEKNOLOJİ

1. TARİHÇE

2012 yılında tüm yazılım ve sektörel bilgi birikimimizle "MANTA" yı kurduk.
2013 yılında yazılımın yanında NFC teknolojileri ile Türkiye'de ilk ve tek olarak projeler geliştirdik.
2014 yılında dünyamızı genişleterek Yeni Zelanda'ya açıldık.
2015 yılında Türkiyede ilk WebRTC projelerini geliştirdik.
2016 yılında Çözüm ve Stratejik Ortaklarımızla sektördeki yerimizi genişlettik.
2017 yılında %150 büyüme, %100 proje başarısı elde ettik.
2018 yılında BlockChain (Hyperledger) uygulamaları ile yeni bir ufka açıldık. Girişimcilik projelerimizle büyümeye devam ediyoruz.

2. KURUMSAL

Manta Teknoloji olarak çözüm ortaklarımıza doğru çözümü, doğru zamanda sunmayı taahhüt etmekteyiz. Sunduğumuz çözümler, müşterilerimize, teknolojisi ve kullanışlılığı ile piyasalarında rekabetçi ve yenilikçi bir yapı kazandırmalıdır. Bu anlayışla çözüm ortaklarımızın sadece yazılım ihtiyacını karşılamayı hedeflemiyor, onların teknolojiye açılan kapıları olmayı hedefliyoruz. 

İçimizdeki girişimcilik tutkusuyla geliştirdiğimiz projelerle sektöre yeni bir boyut katmak ve Türkiye’nin yazılım sektörüne önderlik etmek öncelikli şirket politikamızdır.

3. EKİBİMİZ

Araştırmacı, gelişmiş problem çözümü sağlayan ve analitik düşünme yeteneğine sahip ekibimiz, .Net Platformunda, Asp.NET MVC ve Asp.NET Core yazılım dillerinin en güncel versiyonları ile uzman olarak projeler geliştirmektedir.

Proje tanımı ve oluşan taleplere göre Swift ve Android dillerinde yetkin bir biçimde mobil uygulamalar yazmaktayız.

Geliştirdiğimiz projelerde EntityFramework ve AngularJS,Angular ve JS kütüphanelerini aktif olarak kullanmaktayız.

MERHABA DÜNYA

"hello world"

Yıllar önce "merhaba dünya" ile başlayan yolculuğumuz, yazılıma olan merakımız ve öğrenme aşkımızla yeni boyutlar kazandı. Yazılım sektörüne girişimizle birlikte proje süreç yönetimindeki sıkıntıları, yazılım ve yazılım geliştiricilere olan güvensizlikleri gözlemledik. Bu gözlemlerimizle daha doğru proje yönetimi ve sektörel güven odaklı stratejilerimizi geliştirdik. “İlim Çin'de de olsa gidip alınız” felsefesiyle yeni teknolojileri yakından takip edip ilk uygulayan olma yolunda büyük adımlar attık.

2012 yılında bu sektörel ve teknolojik birikimi “MANTA” ya dönüştürmeye ve tüm çözüm ortaklarımıza güvenilir, kaliteli, yenilikçi ve zamanında hizmet vermeye karar verdik. Yeni yol haritamızda, yeni teknolojileri ön planda tutmak tek arzumuzdu ve bir o kadar zordu. Bu yolda yılmadan çalışarak her geçen gün kendimizi de, çözüm ortaklarımızı da geliştirmeye devam ettik.


EN SON İŞLER